Salon-Exclusive.cz

Kadeřnictví Brno, kadeřnický salon Brno, prodlužování vlasů Brno

Vložte se do rukou profesionálů

  • Dámské a pánské kadeřnictví

  • Prodlužování vlasů

  • Brazilský keratin

  • Úprava vousů strojkem

  • On-Line rezervace

Popis služeb

prodlužování vlasů I brazilský keratin I dámské kadeřnictví I pánské kadeřnictví


GREAT LENGTHS - prodlužování a zahušťování vlasů 

Společnost Great Lengths je absolutní špičkou na světovém trhu v prodlužování a zhušťování vlasů. Prodlužování a zhušťování provádíme speciální technikou, která je momentálně nejžádanější a nejoblíbenější technikou na našem trhu, používaná zvláště našimi celebritami (herečky, modelky, moderátorky). Metoda je vyhledávána zejména pro svou kvalitu a přirozenost.

Co je to Great Lengths 

BRAZILSKÝ KERATIN  - zdravé, hladké a rovné vlasy

Brazilský keratin je světový hit pro zdraví Vašich vlasů. Krásné, zdravé, hladké, lesklé a rovné vlasy již pro Vás nemusí být pouze snem. Už nikdy pracné žehlení a narovnávání vlasů! Brazilský keratin je revolučním produktem, který Vám nabízí řešení pro kadeřavé (kudrnaté, vlnité), poškozené, nezdravé, matné a neodborně opečovávané vlasy. Tento revoluční proces změkčuje, vrací lesk, rozzáří a dočasně narovná vlasy. Po aplikaci se vlasy necuchají, každodenní úprava vlasů je otázkou 10 minut. Tento efekt přetrvává  3 – 4 měsíce.  

Zdravý pro všechny typy vlasů 

Nepoužívá žádné chemikálie k otevření a uzavření vlasových kutikul. Proniká do vlasů, opravuje vnitřní poškození a vytváří ochrannou vrstvu proti dalšímu poškození. Brazilský keratin má nižší pH než obyčejná voda! A co je keratin? Keratin je přírodní látka, která je obsažena přibližně 88 procenty ve Vašich vlasech.

Vhodný pro všechny typy vlasů

Brazilský keratin je vhodný pro všechny typy a druhy vlasů. Pro vlasy poškozené i pro vlasy zdravé. Poškozené vlasy regeneruje a opravuje jejich vnitřní strukturu. U zdravých vlasů vytváří ochrannou vrstvu proti případnému poškození. Chrání vlasy například před poškozením sluncem nebo mořskou vodou. Tento jedinečný produkt je vhodný nejen pro ženy, ale také pro muže a děti od 14 let. Je určen pro všechny, kteří chtějí mít krásné, zdravé a lesklé vlasy.

Procedura

Celý náročný proces ošetření trvá cca 2 hodiny.

 

                         

                                                           

 

 

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ - BRNO 

Nabízíme Vám tyto metody prodloužení vlasů:

1) Prodloužení vlasů keratinem

 Prodlužování vlasů je v současné době velmi populární. Dlouhé vlasy jsou jak známo odpradávna symbolem ženské sexuality a krásy, dodají Vám sebevědomí a budete se s nimi cítít skvěle.

 Pracujeme výhradně s profesionální značkou Great Lengths na kterou vlastníme licenci

 

Co byste měli o vlasech vědět

V případě prodlužování vlasů neexistuje žádné věkové omezení a nezáleží ani na kvalitě či barvě vlasů. Jediným důležitým kritériem je, aby délka vlasů dosahovala aspoň 10 centimetrů. Vlasy si můžete nechat prodloužit o 20, 30, 40, 50 nebo 60 centimetrů. Před prodloužením mohou být Vaše vlasy bezprostředně před aplikaci barvené a melírované. Prodloužené vlasy je možné natáčet, nevadí jim moře, sauna, sport.

Prodlužování vlasů keratinem

Prodlužování vlasů keratinem je velmi oblíbené svými téměř neviditelnými spoji a pohodlností. Prameny jsou zakončené keratinovými nehtíky ve tvaru U. Tyto prameny jsou poté nataveny tavícími kleštěmi. Pokud chcete pramen s keratinem odstranit, je to velmi jednoduché. Na spoj se nakape odstraňovač keratinu a pomocí kleští se keratin rozdrtí. Poté se na pramen přidá nový keratin a vlasy jsou znovu vhodné k prodloužení.

                                              

Nejčastější otázky při prodlužování vlasů

Jak často musím chodit na propojení po prodloužení resp. zhuštění vlasů?

Podle intenzity růstu vlasů, běžně vlas roste 1 cm za měsíc. Při odrostu 5 – 6 cm je potřebné navštívit kadeřnický salon.

Jaké je složení spojovacího materiálu?

Spojovací materiál prodlužovaných vlasů – značka Great Lengths jako jedniná na trhu používá 95 % přírodní keratin, který je stavební jednotkou vlasů a nehtů. V místě napojení nepoškozuje vlas.

Musí se keratin při propojování vyměnit?

Přírodní keratin u prodlužovaných a zhušťovaných vlasů nepodléhá destrukci stavby, naopak je ho možné plnohodnotně využít i 2-3 krát, což je v tomto ohledu velmi praktické a ekonomické.

Mohou se prodlužované vlasy natáčet a žehlit?

Ano, pouze neopatrné žehlení může narušit spoj, a to v případě, že se žehlička bude dlouhodobě držet v místě spoje.

Musím prodlužované vlasy před letní dovolenou u moře odpojit?

Moře zatěžuje i vlastní vlasy, takže doporučujeme na vlastní i napojené vlasy používat péči zmírňující povětrnostní účinky i účinky slané vody.

Mohou se spoje sukovat?
Ne vlasy Great Lengths se nikdy nesukují.
 
Jak je třeba ošetřovat prodlužované vlasy?
Opět jako svoje vlasy, šampónem, balzámem, maskou resp. péčí. 
 
                              
 

Péče o vlasy Great Lengths

Je velmi důležité se dobře starat jak o vaše vlastní vlasy tak i o přidané vlasy, abyste je udrželi v dobré kvalitě. Takže si je budete moci užít mnohem déle.

Kartáčování

Nejvhodnější je používat měkký kartáč se štětinami. Toto je velmi důležité, jinak by jste si mohla připevněné pramínky vytrhnout. Začněte vlasy česat od konečků a pak přes prostředek pokračujte až ke kořínkům. Doporučujeme Great Lengths kartáč!

Nikdy nečešte mokré vlasy!

Nikdy nechod'te spát s mokrými vlasy! Na noc je nejlepší vlasy svázat na temeni, aby se nezamotaly.

Mytí

Nejdříve vlasy vykartáčujte, navlhčete teplou vodou, pak použijte šampon - doporučujeme používat Loreal šampón. Naneste normální množství na kořínky a jemně promasírujte pokožku krouživým pohybem. Takto umyjete celou délku vlasů, konečky a prostřední část vlasů se dostatečně umyje při oplachování. Pokud máte mastnou pokožku hlavy, je nutné si vlasy mýt pravidelně, aby byla mastnota vymývána.

Nemyjte vlasy v předklonu - zacuchají se! Vlasy myjte vždy v záklonu.

Nemyjte si vlasy 48 hodin po aplikaci!

 Kondicionér

 Všechny vlasy ať vlastní či připevněné potřebují kondicionér, my doporučujeme Loreal kondicionér, po každém umytí vlasů. Použijte jej pouze na konečky a prostřední část, jemně promasírujte. Kondicionér by se neměl nikdy dostat na spoje!

Ponechte minimálně 3 a maximálně 10 minut, pak opláchněte teplou vodou, pro pramínky z přírodních vlasů také nabízíme neoplachovací kondicionér, ten vlasům dodá lesk. Pokud jsou konečky suché, doporučujeme použít speciální olej na vlasové konečky.

 Maska

Každé vlasy potřebují výživu. Doporučujeme používat Loreal masku, která vyživí nejen vlastní vlasy, ale i vlasy aplikované. Doporučujeme aplikovat dvakrát týdně.

 Pozor na spoje!

 Sušení ručníkem

Po opláchnutí vymačkejte přebytečnou vodu, omotejte hlavu ručníkem a jemně promněte. Pak lehce rozdělte vlasy prsty, nepoužívejte kartáč, pokud jsou stále vlhké!

 Sušení a styling

Pramínky z přírodních vlasů můžete nechat uschnout volně či použít fén. Při fénování nastavte studený vzduch a používejte pouze kartáč s měkkými štětinami. Na suché vlasy pak můžete použít natáčky, kulmu, či narovnávací žehličku.

 Doporučení ke stylingu:

 Používejte ochranné produkty proti teplu

Žehličku na vlasy používejte s uvážením – teplota max. do 160°C, nikdy nesmí žehlička přijít do styku se spojem

Nepoužívajte styling s vysokým obsahem alkoholu nebo silikonových látek, nebo PH <7

(Výrobce Great Lengths nedoporučuje na aplikované vlasy používat kosmetiku Tigi, Head and shoulders, Pantene, Paul Mitchell)

Pokračující péče

Dohodněte si schůzku v kadeřnictví během 10 až 14 dní po aplikaci, aby Vám kadeřnice mohla pramínky zkontrolovat. Nějaké pramínky (až 3 % z množství aplikovaných pramínků) může během několika prvních dnů vypadnout. Tyto vypadlé pramínky si ponechte, protože se mohou znovu použít.

Zbytečně si se spojem nehrajte, neboť můžete spoj zničit a následně by pramínek mohl odpadnout 

 

  

 

                                                                 

 DÁMSKÉ KADEŘNICTVÍ 

1) Střih

V našem salonu Vám nabízíme střih "ušitý" na míru. Rádi Vám poradíme modní účesy a střihy, které budou korespondovat s tvarem tváře a celkovým stylem Vaši osobnosti.

2) Mytí, foukání

Komu by se nelíbilo  zapomenout na každodenní starosti u relaxační masáže hlavy při hýčkání Vašich vlasů v nejkvalitnějších přípravcích a následném foukání či žehlení a stylingu. Mytí a foukání se může stát rituálém, který si u nás budete pravidelně dopřávat.

3) Barvení - L´Oréal Professionnel Majirel barva na vlasy

  • barvení
  • barvení odrostů

Barva Majirel má kromě svých dokonalých barvících schopností také technologii InocellL a Ionege pečující o hloubkovou vlasovou strukturu. Velmi dobře kryje šedé vlasy

DESÍTKY BAREVNÝCH VARIACÍ - NEPŘEKONATELNÁ INTENZITA A TRVANLIVOST - PERFEKTNÍ KRYTÍ ŠEDIN

Nabízí neomezené tvoření barev, rozdělených do devíti skupin odlesků. Přesnost a bohatost odlesků díky jedinečné kombinaci barviv. Prostorová barviva Haute Ténacite přinášejí posílenou trvanlivost teplým odleskům. Technologie Revel Color kombinuje lineární a prostorová barviva, která dávají vzniknout ještě mocnějším, zářivějším a intenzivnějším odleskům.

Barvící regenerující krém s Ionene G + Incell. Kouzlo vytvořené barvy s dokonalým krytím bílých vlasů. Účinná, hluboká, vibrující od té nejmírnější až k té nejodvážnější, s částečným nebo celkovým efektem. S každým dalším barvením je vlas chráněný a ošetřený. Oxidační barvení - systém double recharge. Účinné látky selektivní péče (Ionene G + Incell) reagují uvnitř i na povrchu vlasu. Jedinečné spojení barvicích složek pokrývá vlas dokonalou a dlouhotrvající barvou.

Vysoká odolnost. Až do 100 % krytí bílých vlasů. Zesvětlení až o 3 tóny.

4) Melír L´oréal Infinie Platine Pro-Keratine

Nekonečná síla a rychlost, zesvětlení až o 8 tónů ,zrychlení zesvětlovacího procesu, zachovaný lesk a kosmeticita vlasu díky nové technologii PRO-KERATIN.

Dokonalá přesnost

Textura s vysokou přilnavostí pro ještě preciznější výsledek

Co je to PRO-KERATIN?

Je to skupina syntetických molekul, které nahrazují chybějící složky vlasového keratinu. Syntetické molekuly posilují strukturu i povrch vlasu, čímž dávají vyniknout čistšímu  a zářivějšímu blond odstínu vlasů. Vlasy jsou lesklé a zářivé. Vyniknou čisté a jasné blond odstíny.

5) Přeliv L´oréal Dialight Diarichesse

DIALIGHT: Revoluce v acid technologii

Dialight je první barva od L’Oréal Professionnel tón v tónu s acid technologií. Tato inovativní technologie má pH jemné k vlasům blížící se pH přírodních vlasů, a proto vlas nepoškozuje. Napomáhá uhlazovat vlasové vlákno a to se potom stává hedvábným na dotek. Dialight byla speciálně vyvinuta pro vlasy zcitlivělé barvením, melírováním nebo po preparaci.

DIARICHESSE: Znovuobjevení alcaline technologie

Diarichesse je barva tón v tónu s krytím bílých vlasů až do 70 %, s diskrétním efektem odrůstajících kořínků. Je to barvicí systém bez amoniaku, ideální pro krytí prvních bílých vlasů, dodání barvy a výjimečného lesku. Ideální nástroj pro ženy, které se ještě nebarvily – je to první krok k jejich dokonalé barvě plné zářivých odlesků. Diarichesse je synonymem stoprocentní flexibility a stoprocentní předvídatelnosti výsledků barvení.

6) Společenský účes

Poskytujeme služby dle Vašeho přání, svatební, společenské a jiné účesy. Poradíme Vám s volbou vhodného účesu  s krátkými, dlouhými, vlnitými i kudrnatými vlasy. Vytvoříme Vám společenský účes dle Vašich představ. Tento moderní společenský účes Vás změní k nepoznání. Rádi Vás přivítáme na zkoušce účesu.


 PÁNSKÉ KADEŘNICTVÍ

1) Střih
Mytí, regenerace, masáž, foukání, styling

2) Střih strojkem
Mytí, regenerace, masáž, foukání, styling

3) Barvení
Mytí, regenerace, masáž, foukání, styling

4) Melír
Mytí, regenrace, masáž, foukání, styling

5) Holení břitvou
Klasické holení vousů
- bez napaření horkým ručníkem

6) Úprava vousů a knírku
Stříhání/holení vousů strojkem, úprava knírku a chloupků

8) Vyholení ornamentů
Úprava vousů

 


copyright © 2011 - salon-exclusive.cz